Oferta

Oferujemy wyłącznie szkolenia „szyte na miarę”, projektowane w odpowiedzi na Twoje potrzeby biznesowe. Obszary, na których się skupiamy to:

 

Szkolenia sprzedażowe

Przykładowe tematy szkoleń: przygotowanie handlowców do sprzedaży produktu, techniki efektywnej sprzedaży, narzędzia IT wspierające sprzedaż, systemy CRM w zarządzaniu sprzedażą, kontaktami, delegowaniu zadań członkom zespołu, rozmowa handlowa, analiza potrzeb klienta, tworzenie ofert i prezentacji, profesjonalna obsługa klienta, szkolenia dla call center.

Szkolenia z zastosowania aplikacji IT

Przykładowe tematy szkoleń: arkusz kalkulacyjny Excel w finansach i analizie, przygotowywanie przebojowych prezentacji i wystąpień w PowerPoint i Prezi, mapy myśli, notatniki internetowe, aplikacje w chmurze, zarządzanie czasem i zadaniami, aplikacje Google (dokumenty, kalendarz, poczta, formularze), współpraca online i wirtualne zespoły, rozwój pracowników w oparciu o narzędzia internetowe.

 

Wdrażamy rozwiązania IT dające rozwój Twojej organizacji. Skupiamy się na 2 obszarach:

 

Platformy e-learning i narzędzia internetowe

Dobierzemy rozwiązania IT pasujące do Twojej organizacji uwzględniając strategię jej rozwoju. Oferujemy wdrożenia i szkolenia z zakresu platform e-learningowych, narzędzi klasy pytanie-odpowiedź, systemów wiki, korporacyjnych sieci społecznościowych i innych aplikacji internetowych do zarządzania wiedzą Twojej organizacji.

E-learning i mobile learning

Zajmujemy się profesjonalnym projektowaniem i tworzeniem kursów e-learning, z naciskiem na wsparcie dla urządzeń mobilnych. Jeśli budujesz w swojej organizacji dedykowany zespół do projektowania i tworzenia szkoleń – służymy wsparciem i doradztwem. Przeszkolimy z zakresu metodyki nauczania, projektowania i narzędzi takich jak Lectora, Captivate, iSpring, Storyline, czy Camtasia. Pomożemy także stworzyć standardy.

 

Popatrz na powyższe tematy jak na wachlarz możliwości, z którego pomożemy Tobie wybrać to, co realnie jest potrzebne w Twojej firmie.

 

Dlaczego my?

Powierzając nam kwestię podniesienia kompetencji Twoich pracowników możesz być pewien dobrej inwestycji. Zaprojektujemy szkolenie, które wprost wiąże się z pracą wykonywaną na stanowiskach w Twojej firmie. Najważniejsza jest dla nas jakość i użyteczność szkoleń.

Prowadzimy szkolenia interaktywnie, metodami aktywizującymi. Nie damy Ci się nudzić! Pracujemy wykorzystując nowoczesne formy szkoleń – łącząc zalety e-learningu oraz metod aktywizujących i warsztatowych. Wiedzę staramy się przekazać z pomocą technologii, a na spotkaniu z trenerem koncentrować się na rozwoju umiejętności i postaw.

Wybierając nasze szkolenia otrzymujesz bezpłatny dostęp do platformy zdalnego nauczania, na której zamieszczamy między innymi materiały i umożliwiamy kontakt z trenerem przed i po szkoleniu.

 

Pierwszy krok

Poświęć zaledwie 2 minuty na wysłanie zapytania za pomocą formularza, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 h, by umówić się na pierwsze, bezpłatne i niezobowiązujące spotkanie.

Z przyjemnością spotkamy się z Tobą i Twoimi pracownikami, by porozmawiać o tym, czego potrzebujecie. Przedstawimy Ci możliwości, dzięki którym wzrosną nie tylko kompetencje Twoich pracowników, ale także Twoje zadowolenie z osiąganych wyników ich pracy.

 

Czy nasza oferta wydała się Tobie interesująca? Zapraszamy! Napisz do nas!