O nas

Robimy to, co lubimy – każde szkolenie projektujemy pod potrzeby klienta i szkolimy z pasją, dzieląc się naszą wiedzą i doświadczeniem.
 

Anna Jankowska


Anna Jankowska Jest urodzonym handlowcem i trenerem. Ma za sobą 15 lat doświadczenia w sprzedaży w różnych branżach, jako handlowiec, doradca oraz trener technik sprzedaży. Ma sprzedaż we krwi – skupia więc swoje działania głównie w aspekcie technik sprzedaży i prezentacji produktu. Prowadzi również szkolenia z zastosowań narzędzi IT w pracy handlowca. Świetny organizator. Na co dzień sprzedaje, współpracuje z różnymi podmiotami z sektora MŚP jako audytor i konsultant modeli sprzedażowych, angażuje się także w projekty badania poziomu satysfakcji klienta, jakości obsługi, tajemniczego klienta i poziomu wiedzy pracowników o oferowanych produktach i obowiązujących standardach.

Tomasz Jankowski


Tomasz Jankowski Jest pasjonatem nauczania dorosłych i ekspertem w dziedzinie technologii IT. Skupia się na szkoleniach związanych z zastosowaniem aplikacji informatycznych w edukacji i biznesie. Metodyk i projektant e-learning, wykładowca i trener z 16 letnim doświadczeniem. Na co dzień pracuje dla grupy Wyższych Szkół Bankowych w Centrum Rozwoju Edukacji na Odległość WSB. Zajmuje się projektowaniem i wdrażaniem rozwiązań edukacyjnych, prowadzi szkolenia i warsztaty z zakresu metodyki, narzędzi i technologii związanych z uczeniem, a także projektuje i tworzy kursy e-learningowe. Uczy między innymi technologii informacyjnych, aplikacji internetowych i zastosowań arkusza kalkulacyjnego w finansach. Prowadzi bloga http://www.jankowskit.pl

 

Jakość

Stawiamy na jakość – to ona jest naszym wyróżnikiem. Dostarczamy wyłącznie zamknięte szkolenia, profesjonalnie zaprojektowane i dopasowane do specyfiki Twojej branży i potrzeb Twojego biznesu.

Metodyka

Trenerzy stosują nowoczesne techniki nauczania. Metodyka prowadzenia szkoleń opiera się o zaprojektowane dla Twojej firmy warsztaty, interakcje, scenki, gry, e-learning i inne skuteczne formy rozwojowe.

Doświadczenie

Trenerzy to eksperci, którzy dynamicznie poszerzają swoją wiedzę i profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Cechują nas rozwinięte kompetencje trenerskie, sprzedażowe i informatyczne.